ניהול מוזמנים

נהלו את המוזמנים לאירוע שלכם במקום אחד. תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות כגון: הוספת מוזמנים ידנית, ייבוא מוזמנים מאקסל, יצירת רשימות וקבוצות חדשות, שיוך מוזמנים לרשימה וקבוצה.

דאגנו שניהול המוזמנים יהיה נוח, פשוט ונגיש מכל מקום כדי להקל עליכם ולחסוך לכם המון זמן וכאבי ראש מיותרים!

השארו מעודכנים מכל מקום

ישראל ישראלי אישר הגעה ואתה לא בבית? ממהר לחזור הביתה כדי לפתוח את המערכת ולהתעדכן? אז אצלנו, תוכל להתעדכן מכל מקום ובכל עת! המערכת שלנו תומכת בניידים וטאבלטים! בנוסף, תוכל להוריד את האפליקציה מהחנות(App Store & Play Store).

דאגנו לפתח ממשק ניהול נח, גמיש וכיפי לשימוש מהנייח בבית ועד לנייד שבכיס! תוכלו לפתוח את קונפטי מכל מקום ולהמשיך להתעדכן!

עיצבו בעצמכם! (או תעלו את ההזמנה שלכם)

הריי אין חגיגה בלי הזמנה יפה, נכון? במערכת קונפטי תוכלו לבחור האם לעצב את ההזמנה שלכם דרך המערכת ולחולל הזמנה דיגיטלית ע"י ממשק ייחודי, מרהיב ופונקציונלי או להעלות את ההזמנה שלכם שכבר עיצבתם! מגניב, נכון?

בהזמנה האורחים יוכלו לצפות דרך אתר האירוע שלכם! יש עוד כמה אפשרויות מדליקות באתר האירוע, אבל תתאפקו… נדבר על זה בהפצת הודעות! ?

הושבה דיגיטלית

הושבה דיגיטלית, שם מפוצץ נכון? חכו שתשמעו על האפשרויות שהוא מכיל!
תוכלו ליצור שולחנות חדשים(לכל שולחן תקבעו מספר שולחן, כמות כסאות ואפילו את צורת השולחן) ולשייך מוזמנים לשולחנות שיצרתם.

ישראל ישראלי מגיע עם אשתו ושלושת ילדיו. אתם צעירים ומדליקים ובניתם שולחן לכל הילדים מצד האמא? אבל רגע… איך תושיבו רק את הילדים של ישראל ישראלי בשולחן הזה ואת ישראל ישראלי ואשתו בשולחן אחר? מערכת קונפטי מעניקה לכם אפשרות יוצאת דופן – אתם יכולים לפצל משפחה לכמה שולחנות!!!

תודה, אנחנו היינו קונפטי, אתם הייתם אתם.

הפצת הודעות

שגרו הודעות למוזמנים שלכם! בחרו את סוג ההודעה(אישורי הגעה, תזכורת, תודה לאורחים שהגיעו, מותאם אישית), סמנו את הנמענים(כל המוזמנים, טרם אישרו הגעה, אישרו הגעה), החליטו מתי ההודעה תשלח(מיידי, מתוזמן).

המוזמנים יקבלו סמס עם לינק לאתר האירוע שלכם! שם הם יוכלו לאשר הגעה, לצפות בהזמנה, לראות באיזה שולחן הם יושבים, להוסיף תזכורת ליומן ולנווט למקום האירוע בלחיצת כפתור!

דאגנו לפתח עבורכם מודול סופר גמיש ומיוחד לכל הקשור להפצת ההודעות לאירוע שלכם! תוכלו להתעדכן בכמות ההודעות שנותרה לכם לשימוש, תוכלו אפילו לרכוש הודעות נוספות, תוכלו גם לצפות בהיסטוריית ההודעות והסטטוס שלהן.

עוד לא השתכנעת? תמשיך לגלול הרשם בחינם

אין אורח שלא ידע שישנה הסעה

חדש!!! ניהול הסעות הכולל אינטראקציה מול האורחים.
האורחים שלכם יוכלו לבחור דרך דף האירוע האם הם רוצים להגיע בהסעה(ואם כן איזו הסעה) ואפילו יוכלו לבחור כמה אורחים הם מגיעים בהסעה. מגניב נכון?

תנו לצעירים להינות עוד לפני שהגיעו לאירוע, ולמבוגרות… לצבור כוחות לפני שהן קורעות את הרחבה ?

כל ההוצאות במקום אחד

הוצאות… לא המודול הכי שמח אבל עדיין חשוב לשמור על סדר נכון? תוכלו לארגן ולסדר את כל הוצאות האירוע במקום אחד. מהמנה ועד לדיג'יי. המערכת אוטומטית תחשב את סכום ההוצאות הכולל. בנוסף תוכלו גם לייצא את כל ההוצאות לאקסל.

הידעת? משימות מתייעלות כשיש סדר

נהלו את המשימות שלכם. הוסיפו משימות חדשות וגם תתי משימות.
תוכלו לסמן אלו משימות ביצעתם ואלו טרם.